Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakie studia wybrać?

Utworzony przez radek, 1 września 2015 r. o 13:24
Szkoła Mydłowskiej w Wawie. Też długo szukałam kierunku - chodziło o kosmetologię. Wyszło, że właśnie u nich to jest prowadzone na najwyższym poziomie i rzeczywiście mają porządną kadrę, solidne programy. Trochę już w temacie siedzę, więc wiem jakie zagadnienia mnie interesują, a o czym nie mam zielonego pojęcia. Wiele sobie po tym obiecuję, ale to dopiero czas pokaże jak to wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy jako student WSB I stopnia na kierunku Logistyka moge liczyć na praktyki studenckie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
a czy jako student wsb i stopnia na kierunku logistyka moge liczyć na praktyki studenckie ?
witam! jeśli chodzi o wyższą szkołę biznesu w dąbrowie górniczej, to realizujemy autorski projekt "3 dni studiujesz, 2 dni pracujesz", który umożliwia wszystkim studentom nabywanie ważnego w procesie rekrutacji doświadczenia zawodowego zgodnie ze studiowanym przez nich kierunkiem. jest to doskonała okazja do przetestowania nabytej wiedzy w praktyce oraz nawiązania ciekawych i kształcących znajomości zawodowych. więcej o naszych kierunkach studiów można znaleźć pod adresem: ***rekrutacja.wsb.edu.pl/kierunki-ksztalcenia/studia-i-stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla niektórych to bardzo trudny wybór zwłaszcza jak nie mają konkretnych zainteresowań, ja zawsze lubiałem komputery więc wiedziałem że informatyka to jest to co chcę studiować. Zaczynam właśnie na wsb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
a czy jako student WSB I stopnia na kierunku Logistyka moge liczyć na praktyki studenckie ?
W Wyższych Szkołach Bankowych dbamy o poziom kształcenia naszych studentów, dlatego zapewniamy Ci zajęcia z wykwalifikowaną kadrą dydaktyczną, dostęp do szerokiej bazy bibliotecznej, a także możliwość odbycia wyjazdów zagranicznych, staży i praktyk. Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy WSB ma zaprzyjażnioną  szkołę /studia za granicą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ponownie! Danka Wyższe Szkoły Bankowe od wielu lat korzystają z dobrych praktyk zagranicznych partnerów udoskonalając ofertę studiów, umożliwiając wymianę studentów, prowadząc wspólne badania. Współpracujemy m.in. z: California International Business University, Coventry University, Groupe ESC Troyes's INBA, Franklin University, IPAC Group School of Management, Northampton University oraz University of Abertay Dundee. Korzystając z okazji dodam, że do 19 września nadal można skorzystać z naszej promocji i zyskać darmowe wpisowe oraz czesne już od 220zł miesięcznie na pierwszym roku studiów (w zależności od wybranego oddziału WSB). Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iga napisał:
a słyszałam że na WSB sa promocje cenowe a dokładnie na jak to jest z tymi opłatami ?
najlepiej wejść na stronę Wyższej Szkoły Bankowej i tam znajdziesz wszystkie niezbędne informacje: "do 19 września, zyskujesz: [ul] - czesne już od 220 zł 245 zł miesięcznie na pierwszym roku studiów- 0 zł wpisowego 400 zł Studia taniej o 700 zł (w tym 300 zł promocji w czesnym oraz 400 zł zniżki w opłacie wpisowej). Zniżka w czesnym rozliczana w pierwszym roku studiów i 400 zł zniżki we wpisowym.Mój brat w tym roku zaczyna tam studia. Szukał i szukał i okazało się, że Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie to jest to jest jego uczelnia na kilka najblizszych lat. [/ul]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat WSB przedłuzyło promocje cenową do 19 września ja nadal zastanawiam sie jaki własnie wybrac kierunek na licencjacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli są tacy co dalej się zastanawiają nie ma na co czekać, ja zdecydowałem się na wsb w Gdańsku, oferta jest bardzo interesująca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mateo napisał:
akurat WSB przedłuzyło promocje cenową do 19 września ja nadal zastanawiam sie jaki własnie wybrac kierunek na licencjacie
Tak, nasz apromocja uległa przedłużeniu aż do 19 września. Tak więc nadal można liczyć na darmowe wpisowe oraz czesne już od 220zł miesięcznie na pierwszym roku studiów (w zależności od wybranego oddziału WSB). Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak w porównaniu z innymi ofertami dobra oferta jak dla mnie tegorocznego maturzysty idealna la ejeszcze czekam z wyborem kierunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry ponownie! 19 września już za nami, jednak to nie koniec naszej promocji zniżkowej. Pozostaje ona taka sama i nadal można z niej skorzystać - aż do 30 września. Zapraszam! Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat WSB ma bardzo ciekawą ofertę jak dla mnie tegorocznego maturzysty idealny kierunek to Logistyka do tego natrafiłem na zniżkę cenowoą za opłaty także juz na starcie jestem zadowolony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Da się jeszcze w ogóle dostać na wsb I stopnia? czy nabór jest już zamkniety?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Julka nadal można aplikowac na studia I stopnia. Listę otwartych kierunków, na które można jeszcze się zapisać znajdziesz na naszej stronie internetowej. Co do naszej promocji to mam przyjemność poinformować, że została ona przedłuzona do 30 września. Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ponownie! W imieniu Wyższej Szkoły Bankowej pragnę przekazać, że aż do 15 października potrwa jeszcze nasz apromocja zniżkowa. Tak więc aplikując na studia podyplomowe zyskuje się czesne niższe o 300zł oraz obniżoną kwotę wpisowego - 150zł (zamiast 400zł). Zapraszam serdecznie na wsb.pl oraz do naszych oddziałów! Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dobrze to ile mogę łącznie zaoszczędzić dzięki promocji cenowej  na I roku studiów na WSB ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Interesuje sie tematem uczelni gdyz w przyszlym roku czeka mnie ciezka decyzja do podjecia, czyli gdzie sie udac na studia. Glownym moim zainteresowaniem jest informatyka oraz matematyka, mam zamiar je zdawac na poziomie rozszerzonym + jezyk angielski. Jakie sa opcje najbardziej popularne jesli chodzi o ta dziedzine? Zastanawiam sie mocna nad studia grafika wsb.pl i chcialem sie zapytac czy ktos z Was tam uczeszcza na tym kierunku. Jesli tak to prosze napisac jak wyglada wszystko od srodka, w miare mozliwosci oczywiscie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obecnie WSB ma również ciekawą ofertę z tego co się z nią zapoznałam to przy zapisie na II stopień studió do 30.04.18 - oszczędzam 600 PLN a 400 PLN dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej razem 1000 PLN na razie zastanawiam się nad kierunkiem na którym bym chciała studiować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...